Investujte do vašich vzpomínek


Ceník

Svatební & rodinná fotografka


Mezi světlem a stínem, mezi těmi okamžiky, co dělají život životem. S foťákem v ruce a úsměvem na tváři!

Můj přístup k fotografování je jednoduchý a přímý. Rozděluji focení do dvou kategorií: exteriérové (venkovní) a interiérové (uvnitř). Ale ať už fotím rodiny nebo páry, mé ceny zůstávají konzistentní a spravedlivé pro všechny.


Každá fotografie, kterou vám doručím, je pečlivě upravená. Neodesílám neupravené snímky, protože věřím, že pouze dokončené fotografie reprezentují můj profesionální standard. Přesto mé fotky neprocházejí intenzivní retuší. Můj styl je zaměřený na zachycení přirozených momentů a reportážního ducha.


Jsem zastáncem toho, že byste měli mít možnost vybrat si z co nejširšího výběru fotografií, proto téměř nic nemažu. Můj cíl je, abyste mezi snímky našli ty, které vás osloví a budou pro vás mít význam.

Proto se rozhodně nespoléhám na balíčky po pár kusech, kde se to nejlepší musí smazat.


Snažím se vám poskytnout kompletní zážitek a zachytit ty nejkrásnější okamžiky vašeho života.

Jak to funguje?

I. Kontakt

Začneme tím, že mě prostě kontaktujete. Můžete mi napsat, zavolat nebo poslat zprávu přes můj web. Řekněte mi, co si představujete - ať už plánujete rodinný výlet, svatební oslavu, nebo si jen chcete udělat pár krásných fotek. Můžeme si zavolat, probrat co a jak. Pokud se jedná o svatbu, určitě by měla proběhnout osobní schůzka, nebo online videohovor.

II. Potvrzení

Až budeme mít všechny detaily jako datum, místo a vaše speciální přání, tak můžeme fotit! A nebojte, pokud budete potřebovat něco upravit nebo máte otázky, jsem tu pro vás.

III. Focení

A pak už jen přijde ten zábavný den! Setkáme se na domluveném místě, já vám pomůžu se uvolnit před kamerou a společně zachytíme ty úžasné momenty. Nebojte se, pokud jste se nikdy nefotili, nebo to není vaše parketa. Říkám, co máte dělat, co vypadá dobře a co naopak ne- budu vaším zrcadlem. Po focení vám vyčaruji z fotek ty nejlepší a pošlu je vám, abyste je mohli co nejdříve mít u sebe.

Jaká je tedy cena za focení?


Chci držet jednoduchý a transparentní přístup. Proto nabízím jednotnou cenu za focení, která zahrnuje vše, co potřebujete pro úchvatné fotky bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Tato cena pokrývá 1-2 hodiny profesionálního fotografování na místě, které si vyberete - ať už je to venku na louce nebo na vašem oblíbeném místě. V této ceně je zahrnuto také 50 pečlivě upravených fotografií, které zvýrazňují přirozenou krásu momentů, aniž by byly příliš retušované.


Přestože se snažím, aby byly fotografie co nejvíce autentické, nabízím i možnost detailní retuše za příplatek, pokud byste si přáli ještě více personalizovaný výsledek. Cena za retušování je 1500 Kč za baliček deseti fotek.


Doprava do okolí Kladna je zdarma a pro vzdálenější lokality účtuji 15 Kč za kilometr.


4000 Kč

Svatba

Cena za svatební focení

Tento balíček je ideální pro páry, které hledají kompaktní, ale kompletní záznam svých svatebních chvil. S 6 hodinami focení máte jistotu, že všechny hlavní momenty vašeho dne - od slavnostního obřadu až po hostinu- budou pečlivě zachyceny. Poskytuji zhruba 300 profesionálně upravených fotografií, které vám umožní prožívat vaše vzpomínky znovu a znovu.


Balíček zahrnuje také snadný přístup k vašim fotografiím skrze online galerii a jejich předání prostřednictvím digitálního úložiště, což zajišťuje snadné sdílení s rodinou a přáteli.


Pokud byste si přáli více času na focení, není to žádný problém. Můžeme si domluvit dodatečné hodiny, abychom zajistili, že všechny důležité momenty vašeho svatebního dne budou zachyceny. S flexibilním přístupem k příplatkům za další hodiny focení se snažím zajistit, aby každá svatba získala tu pozornost a péči, kterou si zaslouží.

Celodenní balíček

12 hodin


30.000 Kč

Pro ty, kdo si přejí nejrozsáhlejší dokumentaci svého svatebního dne, je tu celodenní balíček. S 12 hodinami focení zajistím, že každý důležitý okamžik - od příprav ráno až po poslední tanec - bude zachycen s maximální pozorností k detailům. Balíček zahrnuje 500+ pečlivě upravených fotografií, osobní schůzku pro dokonalé pochopení vašich přání, a jako bonus, předsvatební focení zcela zdarma. Tento přístup umožňuje vytvořit úplný příběh vašeho svatebního dne.


I v tomto balíčku je možnost příplatku za hodiny navíc, ale často je 12 hodin dostačujících na to, aby bylo zachyceno vše potřebné.Půldenní balíček

6 hodin


20.000 Kč