Svatba s megy

Všechny informace o svatebním focení

Tento stránka je proto, aby všechny informace o svatebním focení byly v uceleném souboru a abych zodpověděla všechny vaše otázky. Pokud budete chtít zjistit cokoli jiného, kontaktujte mě, všechno vyřešíme. Snažím se vyjít ve všem vstříc a především si uvědomuji, že každá svatba je jiná a tím pádem je potřeba ke každému přistupovat individuálně.


JAK TO PROBÍHÁ?

svatební prsteny snubní

Výběr termínu

Termín je základní kámen našeho úspěchu. Někdy se termíny plní již rok, nebo i více dopředu, proto doporučuji psát co nejdříve. Nerada někoho odmítám, vždy mě to strašně mrzí. Doporučuji mít zarezervované místo svatby, jinak se termín může ještě změnit a pak jsou zbytečné zmatky a přesuny.

svatební focení dýmovnice

Předsvatební schůzka

Domluvíme si termín naší schůzky, ideálně i s budoucím manželem, ale není to nutností. Tam probereme, jakou máte o svatbě a fotkách představu, jaké máte sny a plány. Zároveň vám řeknu vše, co o svatbách vím- co funguje, co naopak ne a čemu se vyvarovat.

novomanželské focení

Svatební den

Tady není skoro co napsat! Každopádně já přijedu tam, kam řeknete- většinou je to místo, kde se připravuje nevěsta. Záleží na tom, jaký balíček jste si vybrali, zda i s přípravami, nebo až na obřad. No a pak prostě poletuji celý den okolo vás a snažím se zachytit všechny momenty vašeho dne.

svatební fotograf

Úprava fotek

Fotky se stáhnou na externí disk a začíná ta pravá sranda. Jako první krok je protřídím, tedy vyberu ty, co se mi líbí. Takové fotky se následně upraví prostřednictvím "filtru" a pak jednotlivě upravuji světelnost, barevnost- zkrátka dolaďuji do posledního detailu. A pak už se jen uloží a nahrají na galerii.


Předsvatební focení

svatba na zkoušku

Předsvatební focení je pro páry, které čeká nejkrásnější den a chtějí mít krásné fotky ještě před svatbou. Ty pak můžete použít například i na svatbě!

-Svatební noviny
-Jako dekorace na svatbě
-Vzpomínka do knihy se svatebními fotkami
-Výzdoba svatebního koutku
-Pro svatební hry
-Tapeta na telefon (haha :-))

V RÁMCI BALÍČKU NA 12 HOD JE PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ ZDARMA.

Ceny & balíčky

SVATEBNÍ BALÍČEK 6 HOD.

6 hodin focení
cca 300 upravených fotografií
online galerie
předání prostřednictvím digitálního úložiště
doprava 10 Kč/km
příplatek za hodinu navíc 2.000 Kč


18 000 Kč

SVATEBNÍ BALÍČEK 12 HOD.

12 hodin focení
500+ upravených fotografií
online galerie
osobní schůzka
předsvatební focení zdarma
dárková krabička s 50 ks fotografiemi
doprava 10 Kč/km
příplatek za hodinu 2.000 Kč.


28 000 Kč

Online galerie

předání fotek

V rámci každého balíčku máte i online galerii na PC i do mobilního telefonu s vašimi fotkami. K ní máte přístup jako klient, nebo jako svatební host. Vy, jako klient můžete označit fotky, které mají zůstat skryté a potom galerii sdílet s hosty, rodinou a přáteli. Nemusíte tak každému posílat fotky zvlášť.

Prohlédnout galerie

Otázky o svatebním focení

Kde všude fotíš, když jsi z Kladna? Dojíždíš i na vzdálenější svatby?

V podstatě se dá říci, že fotím kdekoli, ačkoli moje startovací stanice je na Kladně. Mám vlastní auto, které se hodí, když se pak jede na focení s novamanželi, jelikož pak už většina svatebčanů měla skleničku a nemohou řídit. Dopravu na svatbu a zpět účtuji částkou 8 Kč za kilometr.

Je povinná předsvatební schůzka a kdy probíha?

Určitě není, ale předsvatební schůzku doporučuji všem. Jednak se více poznáme, takže až za vámi pojedu na svatbu, tak budu vědět, kdo jste a jednak probereme  vaše představy a plány. Schůzky plánuji cca 6 měsíců před svatbou.

Podepisuje se smlouva a požaduješ nějakou zálohu za focení?

Ano, na předsvatební schůzce, až vše probereme a vy potvrdíte, že jste si na focení vybrali opravdu mě, tak podepíšeme rezervační smlouvu. Ta se stává platnou v momentě zaplacení zálohy, která činí 50% celkové částky. Zbytek se doplácí do měsíce od svatby.

Kolik upravených fotek dostaneme?

To se s určitostí nedá nikdy říct dopředu, jelikož to závisí na mnoha faktorech a to především na tom, jaký balíček si vyberete, na tom, jak moc akční svatebčany na svatbě máte a podobně. Každopádně minimálně je to 400 fotografií u nejmenšího, tedy 4-hodinového balíčku.  U 12ti hodinového je to cca 700ks.

Máte dotaz?


Napište mi!