Všechny informace o svatebním focení

Svatba s megy

Bude párty?

Gratuluji k zasnoubení!

Tato stránka je věnována tomu, abyste zde našli vše, co potřebujete vědět o svatebním focení. Jsem tu, abych vám pomohla a odpověděla na jakékoli otázky, které by vás mohly napadnout. Neváhejte se na mě kdykoliv obrátit, pokud budete chtít probrat něco specifického nebo pokud máte nějaké speciální přání. Jsem tu pro vás, abychom společně vše vyřešili. Věřím v to, že každá svatba je jedinečný příběh, a proto

Pojďme si napsat!

JAK TO PROBÍHÁ?

Výběr termínu


Vybrat ideální termín pro Vaši svatbu je klíčovým prvkem pro úspěšný průběh této významné události. Termíny se často rezervují i rok či více předem, a proto je vhodné obrátit se na mne co nejdříve. Velice nerada odmítám klienty kvůli již plně obsazeným termínům. Proto doporučuji, abyste již předem měli vybrané místo konání svatby, čímž předejdete nechtěným změnám a zmatkům.


Osobní setkání


Schůzku si domluvíme v termínu, který vám bude vyhovovat, a ráda se setkám jak s vámi, tak s vaším partnerem, pokud je to možné.

Na tomto setkání probereme vaše představy o svatbě a fotografiích, vaše sny a plány. Já vám pak poskytnu veškeré své zkušenosti a rady k tomu, co se osvědčilo a čemu se raději vyhnout.

Svatební den


Váš svatební den je pro mě jako fotografku neuvěřitelně vzrušující! Přijedu na místo, které mi určíte, ať už je to místo příprav nevěsty nebo přímo místo obřadu. Vše záleží na tom, jaký fotografování balíček si vyberete. Během dne budu diskrétně po vašem boku, abych zachytila všechny důležité okamžiky vašeho velkého dne. A někdy méně diskétně, třeba když potřebuji vyfotit celé skupinky.

Úprava fotek


Po svatbě si fotografie přenesu na externí disk a začnu s jejich tříděním a úpravou. Vyberu ty nejlepší snímky a upravím je - od aplikace filtrů až po detailní úpravy světelnosti a barevnosti. Nakonec fotografie uložím a nahraji do online galerie, abyste si je mohli prohlížet a sdílet s rodinou a přáteli.

SVATEBNí balíčky

6 HODIN FOCENÍ

Půldenní svatební balíček

Tento balíček je ideální pro páry, které hledají kompaktní, ale kompletní záznam svých svatebních chvil. S 6 hodinami focení máte jistotu, že všechny hlavní momenty vašeho dne - od slavnostního obřadu až po hostinu- budou pečlivě zachyceny. Poskytuji zhruba 300 profesionálně upravených fotografií, které vám umožní prožívat vaše vzpomínky znovu a znovu.


Balíček zahrnuje také snadný přístup k vašim fotografiím skrze online galerii a jejich předání prostřednictvím digitálního úložiště, což zajišťuje snadné sdílení s rodinou a přáteli.


Pokud byste si přáli více času na focení, není to žádný problém. Můžeme si domluvit dodatečné hodiny, abychom zajistili, že všechny důležité momenty vašeho svatebního dne budou zachyceny. S flexibilním přístupem k příplatkům za další hodiny focení se snažím zajistit, aby každá svatba získala tu pozornost a péči, kterou si zaslouží.


OBSAHUJE:

- 6 hodin focení

- cca 300 upravených fotografií

- online galerie 

- digitální úložiště


NEOBSAHUJE:

- doprava 15 Kč/km

- přesčas 2000 Kč/hodinaCENA

20.000KČ12 hodin focení

Celodenní focení svatby

Pro ty, kdo si přejí nejrozsáhlejší dokumentaci svého svatebního dne, je tu celodenní balíček. S 12 hodinami focení zajistím, že každý důležitý okamžik - od příprav ráno až po poslední tanec - bude zachycen s maximální pozorností k detailům. Balíček zahrnuje 500+ pečlivě upravených fotografií, osobní schůzku pro dokonalé pochopení vašich přání, a jako bonus, předsvatební focení zcela zdarma. Tento přístup umožňuje vytvořit úplný příběh vašeho svatebního dne.


I v tomto balíčku je možnost příplatku za hodiny navíc, ale často je 12 hodin dostačujících na to, aby bylo zachyceno vše potřeb

OBSAHUJE:

- 12 hodin focení

- cca 600 upravených fotografií

- online galerie 

- digitální úložiště

- předsvatební focení jako dárek zdarma


NEOBSAHUJE:

- doprava 15 Kč/km

- přesčas 2000 Kč/hodinaCENA

30.000Kč


OBSAHUJE:

- 8 hodin focení

- cca 400 upravených fotografií

- online galerie 

- digitální úložiště


NEOBSAHUJE:

- doprava 15 Kč/km

- přesčas 2000 Kč/hodinaCENA

25.000KČSvatební balíček "něco mezi" je navržený pro ty, kterým nestačí 6 hodin, ale 12 hodin je moc!


Během 8 hodin focení se postarám o to, abych zaznamenala vše od slavnostního okamžiku "ano" až po radostné okamžiky na hostině, abyste si tyto momenty mohli pokaždé znovu prožít.


Výsledkem mé práce budou přibližně 400 profesionálně upravených fotografií, které vám předám prostřednictvím digitálního úložiště. Díky tomu budete mít nejen krásnou vzpomínku na celý život, ale také možnost snadno sdílet tyto momenty s rodinou a přáteli přes online galerii, kterou pro vás vytvořím.


Pokud byste si přáli prodloužit dobu focení, ráda s vámi proberu možnosti. Mým cílem je zajistit, aby každý důležitý okamžik vašeho svatebního dne byl zachycen s láskou a pozorností, kterou si zasloužíte.8 HODIN FOCENÍ

"Něco mezi" svatební balíček

předání fotek

Online galerie

V rámci každého balíčku máte i online galerii na PC i do mobilního telefonu s vašimi fotkami. K ní máte přístup jako klient, nebo jako svatební host. Vy, jako klient můžete označit fotky, které mají zůstat skryté a potom galerii sdílet s hosty, rodinou a přáteli. Nemusíte tak každému posílat fotky zvlášť.

Prohlédnout galerie

svatba na zkoušku

Předsvatební focení

Máte chuť na trochu zábavy a kouzla ještě před vaším velkým dnem? Předsvatební fotografování je skvělá příležitost zachytit ty překrásné momenty plné lásky a očekávání, které předcházejí vaší svatbě. Tyto fotky se pak mohou stát nejen nádhernou vzpomínkou, ale i originálním prvkem, který dodá vaší svatbě osobitý šarm. Představte si třeba svatební noviny, které budou oživené právě vašimi fotkami, nebo svatební koutek, který bude díky nim působit ještě elegantněji. Můžete je dokonce využít pro svatební hry!

Otázky o svatebním focení

Kde všude fotíš, když jsi z Kladna? Dojíždíš i na vzdálenější svatby?

V podstatě se dá říci, že fotím kdekoli, ačkoli moje startovací stanice je na Kladně. Mám vlastní auto, které se hodí, když se pak jede na focení s novamanželi, jelikož pak už většina svatebčanů měla skleničku a nemohou řídit. Dopravu na svatbu a zpět účtuji částkou 15 Kč za kilometr. V případě delší vzdálenosti se určitě můžeme domluvit za jednotné ceně za dopravu.

Podepisuje se smlouva a požaduješ nějakou zálohu za focení?

Ano, smlouva se podepisuje na předsvatebním setkání, jakmile si vyberete mě jako svého fotografa. Smlouva nabývá platnosti zaplacením zálohy ve výši 50% z celkové ceny fotografování. Zbytek částky je splatný po svatbě.

Jak dlouho trvá, než dostaneme hotové fotografie po svatbě?

Obvykle se snažím dodat upravené fotografie do 4-6 týdnů od svatby. Chci, aby každý snímek byl dokonale zpracovaný a vypovídal o krásném dni, který jste prožili.

Jaký styl fotografování preferuješ?

Můj fotografický styl je kombinací dokumentární a umělecké fotografie. Snažím se zachytit přirozené, neinscenované momenty, zároveň ale ráda vytvářím umělecky laděné portréty. Můj cíl je vytvořit fotografie, které dokonale zachytí esenci vašeho svatebního dne.

Je povinná předsvatební schůzka a kdy probíha?

Setkání před svatbou není povinné, ale velmi doporučuji ho absolvovat. Tato schůzka nám umožní lépe se poznat a projednat vaše představy a plány pro svatební den. Schůzku obvykle plánuji asi 6 měsíců před svatbou. Přeci jen- je velmi důležité, abychom si sedli i po osobní stránce!

Kolik upravených fotek dostaneme?

Počet fotografií závisí na mnoha faktorech, jako je zvolený balíček a aktivita svatebních hostů. U nejmenšího balíčku, trvajícího 6 hodin, dodávám přibližně 400 upravených fotografií. U 12hodinového balíčku se počet snímků pohybuje okolo 700 kusů.

Můžeme si vybrat nějaké konkrétní momenty, které chcete, abych zachytila?

Samozřejmě! Pokud máte specifické přání nebo momenty, které byste chtěli, abych fotila, určitě mi to předem sdělte. Ráda se přizpůsobím vašim požadavkům a zajistím, aby byly tyto momenty zachyceny.