For the dreamers and the romantics.

for the adventurers and sunset seekers.

this is for you. this is for love.

Tento stránka je proto, aby všechny informace o svatebním focení byly v uceleném souboru a abych zodpověděla všechny vaše otázky. Pokud budete chtít zjistit cokoli jiného, kontaktujte mě, všechno vyřešíme. Snažím se vyjít ve všem vstříc a především si uvědomuji, že každá svatba je jiná a tím pádem je potřeba ke každému přistupovat individuálně.


rozlučka se svobodou svatba fotograf

JAK TO PROBÍHÁ?

svatební prsteny snubní

Výběr termínu

Termín je základní kámen našeho úspěchu. Někdy se termíny plní již rok, nebo i více dopředu, proto doporučuji psát co nejdříve. Nerada někoho odmítám, vždy mě to strašně mrzí. Doporučuji mít zarezervované místo svatby, jinak se termín může ještě změnit a pak jsou zbytečné zmatky a přesuny.

svatební focení dýmovnice

Předsvatební schůzka

Domluvíme si termín naší schůzky, ideálně i s budoucím manželem, ale není to nutností. Tam probereme, jakou máte o svatbě a fotkách představu, jaké máte sny a plány. Zároveň vám řeknu vše, co o svatbách vím- co funguje, co naopak ne a čemu se vyvarovat.

novomanželské focení

Svatební den

Tady není skoro co napsat! Každopádně já přijedu tam, kam řeknete- většinou je to místo, kde se připravuje nevěsta. Záleží na tom, jaký balíček jste si vybrali, zda i s přípravami, nebo až na obřad. No a pak prostě poletuji celý den okolo vás a snažím se zachytit všechny momenty vašeho dne.

svatební fotograf

Úprava fotek

Fotky se stáhnou na externí disk a začíná ta pravá sranda. Jako první krok je protřídím, tedy vyberu ty, co se mi líbí. Takové fotky se následně upraví prostřednictvím "filtru" a pak jednotlivě upravuji světelnost, barevnost- zkrátka dolaďuji do posledního detailu. A pak už se jen uloží a nahrají na galerii.


Předsvatební focení

svatba na zkoušku

Předsvatební focení je pro páry, které čeká nejkrásnější den a chtějí mít krásné fotky ještě před svatbou. Ty pak můžete použít například i na svatbě!

-Svatební noviny
-Jako dekorace na svatbě
-Vzpomínka do knihy se svatebními fotkami
-Výzdoba svatebního koutku
-Pro svatební hry
-Tapeta na telefon (haha :-))

V RÁMCI BALÍČKU NA 12 HOD JE PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ ZDARMA.

Ceny & balíčky

SVATEBNÍ BALÍČEK 6 HOD.

6 hodin focení
cca 600 upravených fotografií
online galerie
předání prostřednictvím digitálního úložiště
doprava 10 Kč/km
příplatek za hodinu navíc 2.000 Kč

14 000 Kč

SVATEBNÍ BALÍČEK 12 HOD.

12 hodin focení
500+ upravených fotografií
online galerie
osobní schůzka
předsvatební focení zdarma
dárková krabička s 50 ks fotografiemi
doprava 10 Kč/km
příplatek za hodinu 2.000 Kč.

24 000 Kč

předání fotek

předání fotek

Online galerie

Online galerie

V rámci každého balíčku máte i online galerii na PC i do mobilního telefonu s vašimi fotkami. K ní máte přístup jako klient, nebo jako svatební host. Vy, jako klient můžete označit fotky, které mají zůstat skryté a potom galerii sdílet s hosty, rodinou a přáteli. Nemusíte tak každému posílat fotky zvlášť.

Prohlédnout galerie
Prohlédnout galerie

Otázky o svatebním focení

Kde všude fotíš, když jsi z Kladna? Dojíždíš i na vzdálenější svatby?

V podstatě se dá říci, že fotím kdekoli, ačkoli moje startovací stanice je na Kladně. Mám vlastní auto, které se hodí, když se pak jede na focení s novamanželi, jelikož pak už většina svatebčanů měla skleničku a nemohou řídit. Dopravu na svatbu a zpět účtuji částkou 8 Kč za kilometr.

Je povinná předsvatební schůzka a kdy probíha?

Určitě není, ale předsvatební schůzku doporučuji všem. Jednak se více poznáme, takže až za vámi pojedu na svatbu, tak budu vědět, kdo jste a jednak probereme  vaše představy a plány. Schůzky plánuji cca 6 měsíců před svatbou.

Podepisuje se smlouva a požaduješ nějakou zálohu za focení?

Ano, na předsvatební schůzce, až vše probereme a vy potvrdíte, že jste si na focení vybrali opravdu mě, tak podepíšeme rezervační smlouvu. Ta se stává platnou v momentě zaplacení zálohy, která činí 50% celkové částky. Zbytek se doplácí do měsíce od svatby.

Kolik upravených fotek dostaneme?

To se s určitostí nedá nikdy říct dopředu, jelikož to závisí na mnoha faktorech a to především na tom, jaký balíček si vyberete, na tom, jak moc akční svatebčany na svatbě máte a podobně. Každopádně minimálně je to 400 fotografií u nejmenšího, tedy 4-hodinového balíčku.  U 12ti hodinového je to cca 700ks.