Svatební fotograf celá čr

Pár slov o mně


Jsem vášnivá fotografka, která se světu fotografií věnuje od roku 2010. Moje cesta fotografií je pro mě nejen profesí, ale také životním stylem. Mám čtyřletého syna, který mi každý den připomíná, jak vzácné a jedinečné mohou být okamžiky zachycené na fotografii. Fotografování je pro mě způsobem života; i když to někdy může být náročné, nemohla bych si představit dělat cokoli jiného.


Jsem fotografka s širokým záběrem – od svatebních a rodinných portrétů přes vánoční fotky až po produktové a business fotografie. Ráda se ponořím do různých světů a stylů fotografování, abych vám poskytla právě ty snímky, které hledáte. Ať už jde o rodinný portrét, zachycení důležitého obchodního momentu, nebo o vystihnutí podstaty vašeho produktu, vždy se snažím o to, aby každá fotografie vyprávěla příběh a byla plná emoce.


Kromě toho jsem vytvořila svatební plánovač pro nevěsty, což je odrazem mé vášně pro svatební fotografii a touhy pomáhat nevěstám zachytit jejich speciální den v jeho plné kráse.


Každá fotka, kterou vytvořím, je důkazem mé lásky k tomuto umění a ke každému příběhu, který mi je svěřen. S fotografií žiju, skrze ni vyjadřuji a zachycuji krásu okamžiků, které nás obklopují.


"Moje fotky ukazují svět tak, jak ho vidím já. Takže lásku, emoce a rodinné štěstí. Prostě nejlepší práce na světě!"

říkám já

Follow me on Instagram
@megyliterova.cz